Vietoje Pripučiami Plaukimo Baseinas Rėmo Virš Žemės Baseinas Lauke Pliuškenimosi Baseinas Vaikams, Suaugusiems Lengva Nustatyti Kiemuose Hogard

l1036

Nauja prekė

€219.87 €153.91

Žymos: 3d tapetai baseinas, didelis pripučiamas baseinas, bonsai sėklų, baseinas žaislų nėrimo, fontanas lauko baseinas, stambiomis pripučiami plaukimo baseinas, baseinas plaukti, swimava pripučiamas baseinas, tinka ziajać, baseinas žaislai, žaidimai.

Pripučiami Plaukimo Baseinas Rėmo Virš Žemės Baseinas Lauke Pliuškenimosi Baseinas Vaikams, Suaugusiems Lengva Nustatyti Kiemuose

Aprašymas:

Savybės:

1. Ilgaamžiai-laikiklis pagamintas iš aukštos kokybės metalo medžiagos, kurios yra labai stiprios ir nėra lengva būti sugadintas.

2. Stabili Parama: nors šis baseinas yra labai didelis, tačiau audinys yra labai storas ir stiprus guolių pajėgumą.

3. Lengvas Montavimas: Montavimas yra paprastas, ir jūs galite plaukti namuose.Išardymas yra labai patogi ir paprasta sukurti.

4. Smagiai: Statyti baseiną savo sode vasarą, kad jūsų vaikas laimingas jūrų pasaulyje ir didinti tėvų ir vaikų bendravimą.

5 .Mėgaukitės Vasaros: Jūs galite mėgautis privatus baseinas namuose, kurie yra daugiau švarus, higieniškas ir privačių.

Techniniai duomenys:

Medžiaga: PVC+Poliesteris

Dydis: apie 258x179x66cm

Spalva: mėlyna

Skelbimas:

Dėl skirtingų monitorių ir šviesos poveikio, tikroji spalva gal šiek tiek skiriasi nuo nuotraukos spalvos.

Prašome leisti šiek tiek skiriasi dėl rankinis matavimas.

Komplektą Sudaro:

1 x Pripučiami Plaukimo Baseinas

Panašūs produktai

Tendencijos.