ATS 2P Dual Power Automatinis Perkėlimas Jungiklis Cemig SMGQ1-63M išjungiklių MCB AC 230V 16A 32A 40A 63A

l1185

Nauja prekė

€40.73

Žymos: ats automatiškai perduoti jungiklis, rcm jungiklis, kintamosios srovės pertraukiklis, dual power automatinis perkėlimas automatinis jungiklis, chint, 220v jungiklis, dviguba sim, vielos išjungiklių, dc mcb, mcb.

SMGQ1-63M dual power automatinis perkėlimas jungiklis yra taikomas elektros sistema, 50/60Hz, nominali įtampa 230V, nominali srovė 63A.Produkto galite perkelti tarp dviejų energijos tiekimas pagal reikalavimus.Produktas yra pateikiamas su funkcija perkrovos, trumpo jungimo, ir uždarymo signalo išėjimas.Tai yra ypač naudojami biurų pastatas, prekybos centras, bankas, aukštybinių pastatų ir kitų apšvietimo linijas.

Produktai atitinka IEC60947-6-1RGB/T14048.11 standartus.

Žalioji jungtis, elektros instaliacijos schema

1.ATSE gali būti įdiegta į elektros valdymo spintos tiesiogiai.Vartotojai gali vielos po ATSE montavimas (žr. projektavimo ir naudojimo).Kaip už dabartinę vertę, naudokite tinkamas laidininko prijungti tinklo pusėje (viršuje terminalas) ir apkrovos pusėje (apačioje terminalo) iš MCB įprastos elektros energijos ir rezervinės elektros energijos.Į etapo lygiagrečiai ryšio apkrovos pusėje, ir užtikrinti fazių seka iš įprasto elektros energijos ir rezervinės elektros energijos turi būti accordant (Wire kaip per A,B,C,N seka).3 poliai ATSE turi pridėti vieno laidininko su skyriuje ne mažiau kaip 0.3mm2 prisijungti neutrali linija elektros energijos tiekimo teisingai, taigi ATSE gali dirbti tinkamai.4 polių arba 2 lenkai ATSE, N polių įprastos elektros energijos ir rezervinės elektros energijos turėtų būti prijungtas prie N ašigalio MCB atitinkamai.Be to, kai įdiegti ATSE prašome žemės patikimai prie įžeminimo ženklu.

2.Naudoti

1) įprastam naudojimui, prašome nustatyti jungiklį, duomenų valdytojo Automatinės Funkcijos.Pagal Auto darbo valdytojas ATSE stebėti įprasto elektros energijos ir rezervinės elektros energijos ir ekranas veikia statusą ATSE.Kai Normalus elektros energijos tiekimas, nr. įtampa, nesėkmės, ATSE bus perkelti automatiškai įkeltos iš įprasto galia budėjimo galia).Jei normalus energijos gauti teisę, ATSE bus perkelti automatiškai įkeltos iš budėjimo galia prie įprasto maitinimo.Šviesos diodas ant jungiklio skydelis rodo, išjunkite padėties.

2) Jei jums nereikia priimti automatinis perkėlimas ar reikia kitų rankinis valdymas nurodyti duomenų valdytojo vadovo.Pagal rankinis valdymas, duomenų valdytojas, nutraukti darbą, ir rankinis valdymas gali padaryti jungiklis on off, ir jungiklis neleidžia perkelti automatiškai.

3) Kai ATSE yra trumpas sujungimas, arba daugiau apkrovos, MCB iš ATSE bus apsaugoti užkliuvimo.Jei galios ekranas paprastai rankena MCB yra įjungimas.Jei MCB yra apsaugotas užkliuvimo vartotojai turėtų nustatyti vadovo ir naudoja perjungimo dual atskirti stabdžių ranka ir pasitikrinti dėl kelionės.Po problemų kliringo prašome nustatyti, kad duomenų valdytojas ne auto vėl veikti.

4) Kai ATSE perkelti į auto nuo vadovo, jei normalus ir budėjimo galia yra normalus ATSE bus prieš prijungti įprastą galios apkrova (net jei apkrova prijungta budėjimo galia ago)

3. Klausimų, reikia atkreipti dėmesį

Kai vartotojai išbandyti ar veikia, atlikite santykinis taisyklės ir atkreipti dėmesį į tokius dalykus, siekiant užtikrinti naudokite mūsų ATSE teisingai.

1)Neutralus laidininkas N negali būti prijungtas į neteisingą kelią, turi prisijungti patikimai, kitaip ATSE negali tinkamai veikti, net deginti reguliatorius ir variklis.

2)apsauginiu įžeminimu ATSE turi būti prijungtas patikimai užtikrinti saugumą.

3)Aptikimo ėmimo signalo reguliatorius darbo jėga ir pagrindinis maitinimo šaltinis paimtas iš Maitinimo pusėje pagrindinio srovės, ir darbo jėga papildomas gnybtas, naudojamos prijungti rodiklis yra paimtas iš pagrindinių grandinių, todėl negali turėti įtampos bandymo tarp atsarginių terminalų (nebent išardyti vidurinio laidai).Gali būti dažnio įtampos bandymo tarp pagrindinių grandinių ir "shell" ar tarp vidurinio pagalbinių gnybtų ir "shell".

4. Paprastas trikčių šalinimas

Kai vartotojai ieško klaidų, gali kreiptis į profesines išbandyti ir kovoti su.Laikyti Atokiau, už Saugumą, kai veikia.Arba kreiptis į mūsų Specializuotas Aptarnavimo Skyriai.

1)Dvigubas Galios abu yra įjungtas, tačiau ATSE negalima perkelti automatiškai

1 Check Auto/rankinis turėtų būti automatiškai poziciją.

2 Patikrinkite, ar gaunamus linija yra teisinga, ar ne, jei fazių seka yra numatyta, ar ne, ir laidai yra tvirtas ir patikimas, ar ne.

3 Patikrinkite, ar saugiklis sudegė ne.

2)Dvigubo maitinimo abu yra įjungtas, ATSE budėjimo galia įjungia.

4 Patikrinkite, ar normalus energijos gaunamus linijoje yra įtampa, ar ne.

5 Patikrinkite Dažniausiai naudojamas draudimo.

6 Patikrinti, ar išorės šviesa yra prijungtas netinkamai arba ne.

Kiti Produktai

 • Vardinis dažnis: 50/60HZ
 • kilmės vieta: Zhejiang, Kinija (Žemyninė)
 • Prekės Pavadinimas: CEMIG
 • Tipas: automatinis perkėlimas jungiklis
 • Mechaninė gyvenimo: 10000 kartų
 • Ue: AC400V
 • Us: AC 230V
 • Modelio Numeris: SMGQ1-63M
 • Ui: 690V AC
 • Kilmės: KN(Kilmės)
 • Sertifikavimo: ROHS
Kxonstanjakov
2021-02-05
5/5
Thank you
Artem Zd
2021-01-18
5/5
Package well arrived on January 18th. Seems to be strong and qualitative. Not installed yet Fast Shiphing Thanks
Thegolfnutz
2020-11-26
2/5
50 hrtz
Reshetnikova Elizaveta
2021-01-22
5/5
nickel
Būkite pirmas, parašykite savo atsiliepimą!

Panašūs produktai

Tendencijos.