100VNT SC UPC Dvipusis Single-mode Fiber optic Adapteris SC Optinio pluošto sankabos SC UPC Pluošto flanšas SC jungtis Nemokamas pristatymas

l476

Nauja prekė

€54.12 €27.06

Žymos: grandstream laisvų rankų įranga, laisvų rankų įranga yealink, lc upc, fc galiuku, adapterio laidas obd2, cat6a jungtis, avaya laisvų rankų įranga, keyston, obd2 on off jungiklis, obd2 jungtis.

100VNT SC UPC Dvipusis Single-mode Fiber optic Adapteris SC Optinio pluošto sankabos SC UPC Pluošto flanšas SC jungtis Nemokamas pristatymas

Produkto Savybės

Naudojimas:

1.Telecome tinklo

2.Kabelinės televizijos tinklu

3.Ethernet tinklo

4.Šviesolaidinių ryšių Įranga

Specifikacija

Apie mokėjimą

1. Mes priimame sąlyginio Deponavimo.Galite Mokėti per Alipay, Viza, "MasterCard", "Western Union", Banko pavedimu į Legavenue.lt.

2. Prašome sumokėti kiek įmanoma greičiau, taip, kad jūs galite gauti elementą anksčiau.

3. Pastaba: visi importo tarifas, kai prekė yra pirkėjo atsakomybė, nėra įtrauktos į pardavimo kainą arba laivybos mokesčiai; Bet mes pripažins produktas kaip dovana su mažesnės vertės, siekiant padėti jums lengvai gauti prekę per Muitinę.

Apie siuntos

1. LAIVYBOS visame PASAULYJE (išskyrus keletą šalių ir APO/FPO).

2. Visi užsakymai bus greitai tvarkomi, ir bus vežamos iš 3-5 dienų po mokėjimas patvirtino, Atostogų laikas pratęsiamas.

3,Prašome ne 1-3 mažai balų laivybos sukelti užjūrio laivybos turės įtakos daug veiksnių, pvz., Muitinės perdirbimo, Po streiko ir pan.

4. O mes nly laivo elementą prie patvirtino, kad adresus, todėl prašome įsitikinkite, kad jūsų užsakymas adresas atitinka savo pristatymo adresą.

5. Neprivaloma siuntimo būdai: Kinija Paštu, Oro Paštu, HongKong Post Oro Paštu, ePacket, EMS, DHL, "Fedex", UPS ir kt.

6. Beveik visus užsakymus pagal 2kg yra nemokamas pristatymas Kinija Po Oro Paštu.Prašome pasirinkti kitų laivybos būdais, jei jums reikia elementą skubiai!

Apie sugrįžti &grąžinti

1. Jūs galite susisiekti su mumis ir tada siųsti elementą atgal į mus per 7 dienas nuo prekės yra pristatytos.Jei prekė yra jūsų turimą daugiau nei 7 dienų mums bus malonu naudoti, ir nebus jums pasiūlyti grąžinti pinigus ar Pakeisti.

2. Visos grąžinamos prekės turi būti originalioje pakuotėje.Beje, jūs privalote pateikti mums laivybos sekimo numerį bei konkrečių grąžinimo priežastis.

3. Mes jums siūlome grąžinti ar išsiųsti jums pakeitimo pagal tikrą būklę ir jūsų bus po to, kai jūs grįžti elementą.

4. Mes padengti visas siuntimo mokesčius, jei produktas yra pažeistas, ar ne, kaip aprašyta ant gaminio puslapį nuorodą.

Apie garantija

1. 12 mėnesių Gamintojo Garantija dėl nekokybiškų daiktų (išskyrus sugadintų daiktų ir/ar netinkamą jų gavusi).Priedai, ateina su 3-jų mėnesių garantija.

2. Sugedę daiktai TURI BŪTI nurodyti ir grąžintos per garantijos terminą (ir originalioje pakuotėje, jei įmanoma).Jūs turite mums pasakyti, ką defektus ir pateikti mums savo užsakymo numerio.MES NE REMONTUOTI ARBA PAKEISTI ELEMENTUS, KURIŲ GARANTINIS LAIKAS PASIBAIGĘS,.

Jūs sutinkate, kad visus pirmiau išvardytus politikos po užsakymo dėl Legavenue.lt!

3.Garantija krovinių apmoka pirkėjas.

Apie atsiliepimą

1. Mūsų tikslas yra užtikrinti, kad visi pirkėjai yra patenkinti mūsų produktų ir paslaugų.

2. Mes nuoširdžiai tikimės, kad jūs galite palikti mums puikus 5 žvaigždučių teigiamų atsiliepimų, jei jums patinka straipsnis.

3. Prašome susisiekti su mumis prieš jums bus atidaryti ginčo arba palikite mums neigiamų atsiliepimų, ir tada, mes jums geriausias sprendimas.

  • Kilmės: KN(Kilmės)
  • Skaidulų Tipas: Vieną Režimas
  • Suderinamas: "INTEL"
  • Prekės Pavadinimas: LAGOTEK
  • Dydis: SC/UPC
  • Modelio Numeris: SC/UPC JUNGTIS
  • Jungties Tipas: SC/UPC

Panašūs produktai

Tendencijos.