PVC Tamsintas Langas Plėvele tamsinti Stiklai Durų Atspalvis, aplinkosaugos ¾enklelis, lipnios Stiklo Apdaila Šilumos Kontrolės, valdymo ir Kovos su UV Lipdukai

l494

Nauja prekė

€6.08 €5.47

Žymos: langų plėvelė privatumo gyvenimo, permatomas privatumo langų plėvelė, lipni langą privatumo filmas, lango izoliavimo filmas, privatumo langą kino biuras, arthome langą privatumo filmas, drugelis langą privatumo filmas, "pasidaryk pats" privatumo langų plėvelė, lango privatumo kino žalia, langų plėvelė privatumo gyvūnų.

Nedidelių Patarimų JUMS,prašome perskaityti prieš perkant.

*Prašome atkreipti Dėmesį, kad Šis Langų Plėvelei Taikoma Tik ant lygių Stiklo Paviršių.Netaikomi Už lango ar Windows su Crack. *Nepamirškite, kad pašalinti skaidraus pagrindo pusėje, prieš pradedant ant stiklo arba jis bus ne kabintis(Naudoti juostelės ant kampo nugaros pusėje (sklandžiai pusėje) greitai pašalinti pagrindo apsauginės plėvelės). *Naudokite plaukų džiovintuvas sušvelninti filmą pagal šaltas oras (atsparumas Karščiui iki 176℉)

Kodėl verta rinktis Langų Plėvelė?

Klijai Nemokamai Dizaino

Statinis kabintis langų plėvelė, lengva įdiegti ir pašalinti per kelias minutes su jokių likučių.Jokios kenksmingos medžiagos spaudai.

Suteikia Privatumo ir Leisti Šviesos

Pateikti pusiau privatumo-laikyti paukščius nuo kritimo, ir augintiniai loti matyti ne.Ne skaldyti aklas nebėra.

Plačiai Taikyti

Plačiai naudojama "office", holas,miegamasis,vonios kambarys,stumdomas duris ar langus.Pakeisti tradicinius užuolaidos su šiuo elegantiškas ir gražus langų plėvelė.

Dydis ir Pakuotė

Dydis: 17.8 colių (45cm);Parduotų Metrų. (jei norite, 45cm*500cm,kad kiekis 5, prašome.) Prašome matuoti ir registruoti ilgis ir plotis kiekvienas gabalas stiklo planuojate atspalviu pirmas.Siūlau pirkti 5-15% daugiau už atliekas ar laužą.

Pakuotė: Vienas nuolat roll (o ne atskirus gabaliukus) Apima: Produktas; Montavimo įrankis Mes jums paketo juos atitinka EPE,išorinis sluoksnis burbulas plėvele, siekiant apsaugoti juos.Kai kurios specialios produktas bus apsaugotas popieriaus vamzdelį.

Kaip įdiegti langų plėvelė?

1.Švaraus stiklo(įsitikinkite, kad jūsų stiklas yra švarus ir sklandžiai).

2.Šlapio stiklo(kuo daugiau vandens,tuo geriau).

3.Sumažinti filmas į reikiamo dydžio ir nulupkite skaidraus pagrindo filmas.

4.Pastaruosius sklandžiai pusėje prie stiklo.

5.Grandiklis filmas iš aukštyn žemyn,iš kairės į dešinę.

6.Supjaustyti nei filmas(palikti mažas skirtumas apie 1 cm, tarp kino ir langų leisti vandens srauto out).

Klausimai Ir Atsakymai

Q1:Kodėl mano lango plėvelės gali ne kabintis?

A1:Turėti ne šlapias langas su vandeniu, ar nebuvo pašalintas skaidraus pagrindo filmas.Nepamirškite nuimti apsauginę plėvelę arba jis bus ne kabintis.Jei jūs turite pašalinti apsaugos pusėje,jums gali būti taikomi klaidingą pusę.Prašome pasta sklandžiai pusėje prie lango.

Q2:Kodėl yra tiek daug burbuliukų?

A2:Per mažiau vandens.Prašome ašara žemyn ir purškimo daug vandens,daugiau vandens,tuo geriau.

Q3:Kodėl krašto mano langų plėvelė pradėjo nukrito?

A3:krašto filmas yra per arti lango.Prašome palikite mažas tarpelis(apie 1 cm )tegul vandens srautą, todėl, kad filmas gali klijuoti gerai.

  • Tipas: 3D
  • Aplinkos: Per Europą EN71-3 standartą ir SGS
  • Storis: 0.24 mm
  • Modelio Numeris: 035
  • Dydis: 30/45/60/75/90x100cm 30/45/60/75/90x200cm
  • Vidutinė gyvenimo: 5-8 metus
  • Paviršiaus Apdorojimas: Tamsintas
  • Medžiaga: Vinilo
  • Funkcija: Šilumos Izoliacija

Panašūs produktai

Tendencijos.